Łodzie MOSKIT - to w pełni wyposażone platformowe łodzie spacerowe

Od prostych otwartych, posiadających składany daszek typu „bimini”, przez łodzie z górnym pokładem, aż po zabudowane typu houseboat. Nowoczesne, komfortowe i przyjazne środowisku – ciche, nie robiące fali, mogą być wyposażone w silnik elektryczny. Spełniają wszelkie wymogi unijne dotyczące głośności i czystości, mogą pływać nawet w miejscach objętych „strefą ciszy”.

Łodzie MOSKIT są bardzo wygodne i przestronne

Jednopoziomowy pokład ułatwia korzystanie z nich osobom starszym i niepełnosprawnym. Można nimi pływać po jeziorach, kanałach i rzekach, a dzięki małemu zanurzeniu i wzmocnionym dziobom, możliwe jest również dobijanie do niezagospodarowanego i nawet kamienistego nabrzeża. Bardzo istotną zaletą tego typu łodzi jest wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz łatwość sterowania, dlatego do ich prowadzenia nie są potrzebne żadne uprawnienia.

Łodzie MOSKIT są idealne dla osób prywatnych, które lubią spędzać czas na wodzie

W gronie rodziny lub przyjaciół, a jednocześnie cenią sobie komfort i wygodę. Adresowane są także do właścicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli, pensjonatów, gościńców, jak również firm czarterowych, i wszelkiego rodzaju innych instytucji zajmujących się organizacją wypoczynku nad wodą.

Oferowane w licznych wersjach z bogatym standardowym i opcjonalnym wyposażeniem, dzięki czemu możliwe jest ich szerokie wykorzystanie, od uniwersalnego do bardzo indywidualnego - zależnie od potrzeb i upodobań.

Ogromną zaletą łodzi platformowych jest duża powierzchnia użytkowa

Nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni oraz pomieszczenia na nich jednocześnie dużej liczby osób. Poza tym ich atrakcyjność zwiększa stosunkowo niska cena (w porównaniu do innych łodzi) oraz łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, według nowoczesnych technologii z zachowaniem najwyższych standardów w procesie produkcji. Odznaczają się znakomitymi walorami estetycznymi i użytkowymi, wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu gwarantują wieloletnie pełne zadowolenia użytkowanie.

wycieczkowy moskit

Przejdź do strony głównej